Në një hotel në Pejë zhvillohej bixhoz i paligjshëm Foto: Ilustrim

Në një hotel në Pejë zhvillohej bixhoz i paligjshëm

25 shkurt 2018 14:06

Një të dyshuari, që posedonte një hotel pa licencë dhe regjistrim biznesi në Pejë, gjatë bastisjes i është gjetur një tavolinë ku zhvillohej bixhoz i paligjshëm.

Sipas një njoftimi nga policia, atij i janë konfiskuar para në ‘cash’ si dhe i është gjetur një armë zjarri – pistoletë.

I dyshuari pas intervistimit është liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme