Zihet në flagrancë duke vjedhur në një pompë benzine

Zihet në flagrancë duke vjedhur në një pompë benzine

25 shkurt 2018 13:18

Një person është arrestuar në Vushtrri pasi ishte zënë në flagrancë duke vjedhur pjesë metalike në një pompë benzine.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur të shtunën në rrugën Xhevat Jusufi.

I dyshuari me vete kishte një kaçavidë dhe dana të cilat iu konfiskua.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme