Nëntë të lënduar në një aksident në Lipjan Foto: Ilustrim

Nëntë të lënduar në një aksident në Lipjan

25 shkurt 2018 12:32

Nëntë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Banullë të Lipjanit të shtunën në mbrëmje.

Sipas njoftimit nga policia, në aksident ishin përfshirë tri vetura me ç’rast kanë pësuar lëndime dy femra dhe shtatë meshkuj.

Vozitësi i njërës veturë, që dyshohet se ka shkaktuar aksidentin, është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Raportohet për dëme materiale të konsiderueshme të shkaktuara në të tre veturat.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme