Dy të arrestuar në Kamenicë, nën kërcënim të armëve grabisin në bankë

Dy të arrestuar në Kamenicë, nën kërcënim të armëve grabisin në bankë

24 shkurt 2018 14:34

Dy persona janë arrestuar në Kamenicë, pasi që të njëjtit nën kërcënimin e armës kanë grabitur filialin e një banke.

Gjatë kontrollit tek një i dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një armë-pistoletë me një karikator dhe shtatë fishek të kalibrit 7.65 mm.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme