Dy të vdekur e dy të plagosur në një aksident te Mali i Robit në Golem Foto: Ilustrim

Dy të vdekur e dy të plagosur në një aksident te Mali i Robit në Golem

24 shkurt 2018 08:59

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur orët e para të mëngjesit pranë zonës së njohur si Mali i Robit në Golem të Shqipërisë, ku dy persona kanë humbur jetën e dy të tjerë janë plagosur.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që në vendngjarje shkuan forca policie dhe mjete të emergjencave.

Deri më tani nuk dihen as identitetet e viktimave.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme