Katër të arrestuar të dyshimtë për prostitucion

Katër të arrestuar të dyshimtë për prostitucion

23 shkurt 2018 09:45

Në Pejë para dy ditësh janë arrestuar katër të dyshuar, tri femra dhe një mashkull K-Shqiptar,

Dyshohet se të arrestuarit kanë mundësuar ose detyruar marrjen me prostitucion, transmeton Koha.net raportin e Policisë .

Me vendim të prokurorit dy të dyshuar një mashkull dhe një femër dërgohen në mbajtje ndërsa, dy femra lirohen në procedure të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme