Arrestim për penguesit e personave zyrtarë

Arrestim për penguesit e personave zyrtarë

23 shkurt 2018 09:41

Në gshati Mazgit, Obiliq, dje janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, transmeton Koha.net.

Arrestimi ,sipas raportit policor, u bë pasi ata kanë penguar punëtorët e KEDS-it gjatë detyrës në prezencë të policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Po dje, në rrugën “Zejnel Salihu”, Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptare.

Ai gjatë kontrollit në trafik nuk iu ka bindur urdhrave të policit si dhe ka kanosur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme