Arma konfiskohet pasi pronari e shpall për shtije

Arma konfiskohet pasi pronari e shpall për shtije

22 shkurt 2018 10:28

Në fshatin Bibaj, Ferizaj i dyshuari mashkull K-Shqiptar, në një faqe të internetit ka publikuar për shitje një armë zjarri, njofton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net .

Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar pistoletën Gap, cal. 9mm. I dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme