E sulmon në qytet dhe në prani të fëmijëve ish – bashkëshorten

E sulmon në qytet dhe në prani të fëmijëve ish – bashkëshorten

22 shkurt 2018 10:22

Në Gjilan, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar.

Ai, siç njofton Policia e Kosovës, është arrestuar pasi që i në qytet e rrahu ish – gruan e tij.

Sulmuesi, transmeton Koha.net ,ish gruan e tij K-Shqiptare, në prezencë të dy vajzave e ka sulmuar fizikisht.

Me këtë rast viktimës i janë shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme