Kërcënon një femër në rrjetet sociale, arrestohet në Viti

Kërcënon një femër në rrjetet sociale, arrestohet në Viti

21 shkurt 2018 13:12

Një person është arrestuar në Pozheran të Vitisë pasi përmes rrjeteve sociale ka kërcënuar një femër.

I dyshuari është intervistuar në prezencë të avokatit mbrojtës dhe janë dëshmuar prova se ka kërcënuar viktimën femër.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari ndalet në mbajtje për 48 orë. Rasti shkon në Prokurori.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme