Tre të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

Tre të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

21 shkurt 2018 09:12

Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjakovë pasi dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Si prova materiale janë konfiskuar tre celularë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje, ndërsa dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Drini21/02/2018 10:22

Pran shkolles fillore ne fshatin vitomiric punojn dy bordele prostitucioni policia i mshel syt,degradim total i kesaj shoqerie

Shto koment

Të ngjashme