Tre të arrestuar për rrahje në Pejë Foto: Ilustrim

Tre të arrestuar për rrahje në Pejë

21 shkurt 2018 09:10

Katër persona janë përfshirë në një rrahje në Pejë dhe të gjithë kanë mbetur të lënduar.

Policia e Kosovës njofton se tre persona janë arrestuar ndërsa dy janë dërguar në mbajtje.

Personi i tretë vazhdon tretmanin mjekësor dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme