Rrahje në Podujevë, tre të lënduar Foto: Ilustrim

Rrahje në Podujevë, tre të lënduar

21 shkurt 2018 08:47

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Gryka e Llapit” në Podujevë pasi kanë rrahur me mjete të forta tre persona tjerë.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme