Aksident mes tri veturave, gjashtë të lënduar Foto: Ilustrim

Aksident mes tri veturave, gjashtë të lënduar

20 shkurt 2018 09:33

Tri vetura janë përfshirë në një aksident në fshatin Pestovë të Vushtrrisë të hënën në mbrëmje.

Si pasojë, lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona, pesë burra dhe një grua.

Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme