Gjashtë të lënduar në një aksident në Deçan Foto: ilustrim

Gjashtë të lënduar në një aksident në Deçan

20 shkurt 2018 09:31

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime truprore si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në fshatin Pozhar të Deçanit, të hënën.

Pesë burra dhe një grua janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Pejës, ndërsa njëri prej tyre për shkak të lëndimeve të rënda është dërguar në QKUK-Prishtinë.

Nuk është raportuar se si kishte ardhur deri tek aksidenti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme