Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet Foto: Ilustrim

Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet

20 shkurt 2018 09:26

Një person është arrestuar në Pejë pasi pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Në këtë rast, sipas Policisë, nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme