Sulmojnë policët, dy të arrestuar

Sulmojnë policët, dy të arrestuar

20 shkurt 2018 09:24

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj pasi kishin penguar dhe sulmuar fizikisht tre policë, derisa ishin në kryerje të detyrës.

Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Mocart” në Ferizaj të hënën në mesditë.

Një nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme