Vdes teksa po trajtohej në Shtime Foto: Ilustrim

Vdes teksa po trajtohej në Shtime

18 shkurt 2018 09:47

Dje në QMF-Shtime, policia njofton se ka vdekur një grua.

Sipas raportit policor, gruaja k/ashkali, ishte duke u trajtuar në Qendrën për Integrim dhe Rehabilitim të Sëmurëve Psikiatrik. Por për shkak të probleme shëndetësore, ajo u dërgua në QMF-Shtime, por pas pak ka ndërruar jetë.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme