Arrestohet shtetasja e Kosovës që cenoi privatësinë një shtetase nga Shqipëria Foto ilustrim

Arrestohet shtetasja e Kosovës që cenoi privatësinë një shtetase nga Shqipëria

17 shkurt 2018 10:53

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një femër në Veternik, pasi që e njëjta duke e ngacmuar ka ndërhyrë në telefonin privat të një femre shtetase e Shqipërisë.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme