Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje

16 shkurt 2018 09:38

Në fshatin Zabel i Epërm, Komoran, Drenas dje,janë kontrolluar shtëpitë dhe lokalet e dy të dyshuarve meshkuj K/Shqiptarë, njofton Polica e Kosovës.

Me këtë rast, transmeton Koha.net janë gjetur dhe sekuestruar dëshmi të ndryshme materiale në lidhje me përfshirjen e tyre në akte kriminale.

Dy te dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme