Gjendet pa shenja jete një femër në Komoran Foto: Koha / ilustrim

Gjendet pa shenja jete një femër në Komoran

14 shkurt 2018 09:36

Një person ka raportuar në Polici se është gjetur pa shenja jete një femër. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Komoran, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme