Zhduket një vajzë në Gjakovë Foto: Koha / ilustrim

Zhduket një vajzë në Gjakovë

13 shkurt 2018 09:48

Në Gjakovë, babai ka raportuar dje në polici në ora 12:45 se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin e Policisë.

Njësitë policore thuhet të jenë duke kryer hetime lidhur me rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme