Rrahje në Gurrakoc të Istogut, katër të lënduar

Rrahje në Gurrakoc të Istogut, katër të lënduar

09 shkurt 2018 10:16

Tre persona janë arrestuar në Gurrakoc të Istogut pasi kanë rrahur me shufër metalike një person.

Të gjithë të përfshirët në rrahje kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme