Kapen 12 kilogramë marihuanë në Prizren Foto: Ilustrim

Kapen 12 kilogramë marihuanë në Prizren

09 shkurt 2018 10:01

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar 12 kilogramë marihuanë në rrugën “Mentor Krasniqi” në Prizren.

Rasti po hetohet nga njesitet kompetente policore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme