Arrestohet për prostitucion në Prishtinë Foto: Ilustrim

Arrestohet për prostitucion në Prishtinë

09 shkurt 2018 09:46

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka shfrytëzuar dy femra për punë të detyruar dhe shërbime seksuale.

Të enjten, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme