Aksident te Mensa e Studentëve në Prishtinë

Aksident te Mensa e Studentëve në Prishtinë

09 shkurt 2018 09:04

Një aksident ka ndodhur në afërsi të Mensës së Studentëve në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë e tipit “Opel Corsa” dhe një motoçikletë, raporton Koha.net.

Nga ky aksident është lënduar motoçiklisti, i cili tani është duke u trajtuar nga ndihma e shpejtë ndërsa Policia e Kosovës ende nuk ka dalë në vendin e ngjarjes.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme