Rrahet nga katër persona në oborrin e shkollës në Pejë Foto: Ilustrim

Rrahet nga katër persona në oborrin e shkollës në Pejë

08 shkurt 2018 10:00

Një person është rrahur nga katër persona në oborrin e një shkolle në Pejë.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit gjendet në arrati.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme