Gjendet një trup i pajetë në Vitomiricë të Pejës Foto: Ilustrim

Gjendet një trup i pajetë në Vitomiricë të Pejës

08 shkurt 2018 09:48

Një person është gjetur pa shenja jete në një dhomë në fshatin Vitomiricë të Pejës.

Policia e Kosovës njofton se të mërkurën njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme