Plaçkitet një shtëpi në Korishë, vidhen një pushkë dhe stoli ari Foto: Ilustrim

Plaçkitet një shtëpi në Korishë, vidhen një pushkë dhe stoli ari

08 shkurt 2018 09:43

Një shtëpi është plaçkitur në fshatin Korishë të Prizrenit të enjten në mbrëmje.

Pronari ka raportuar në Policinë e Kosovës se hajnat i kanë vjedhur një pushkë gjuetie dhe stoli ari në vlerë 2900 euro.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme