Treni godet një veturë në Fushë Kosovë

Treni godet një veturë në Fushë Kosovë

17 shkurt 2017 17:21

Në rrugën “Naser Sekiraqa” në fshatin Bellaqevc të Fushë Kosovës, një veturë është përplasur me trenin që udhëton nga Prishtina për në Pejë.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash, ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe raportohet se nuk ka të lënduar, njofton KosovaPress.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme