Rrahje në Tërpezë të Vitisë, një person lëndohet Foto: Ilustrim

Rrahje në Tërpezë të Vitisë, një person lëndohet

07 shkurt 2018 11:37

Dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht një person duke i shkaktuar lëndime trupore dhe i kanë dëmtuar xhamat e traktorit në fshatin Tërpezë të Vitisë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në emergjencën e Gjilanit i cili më vonë është liruar.

Dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje 48 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme