Ther me thikë kolegun e punës në Fushë-Kosovë

Ther me thikë kolegun e punës në Fushë-Kosovë

07 shkurt 2018 11:07

Një person është arrestuar në Vragoli të Fushë-Kosovës pasi ka therur me thikë kolegun e tij të punës pas një mosmarrëveshje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistës me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje 48 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme