Vdekje e dyshimtë në Vushtrri

Vdekje e dyshimtë në Vushtrri

06 shkurt 2018 20:08

Sot rreth orës 15:00, në një fshat të Vushtrrisë, është raportuar se një 38 vjeçar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Vdekjen e ka konfirmuar mjeku në vendin e ngjarjes, kurse njësia policore kanë kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes

Me urdhër të prokurorit të rastit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar për obduksion.

“Sipas familjarëve të viktimës, dhe elementeve tjera rrethanore të rastit, dyshimet janë ngritur për vetëvrasje (varje), mirëpo për detaje duhet të presim raportin e Institutit të Mjekësisë Ligjore”, thuhet në raporton e Policisë, transmeton kp.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Studime e Ulët, kurse viktima është A. K.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme