Dy vëllezër arrestohen për shkak të kontrabandimit të kafshëve Foto: Ilustrim

Dy vëllezër arrestohen për shkak të kontrabandimit të kafshëve

06 shkurt 2018 10:59

Dy vëllezër janë arrestuar në rrugën “Gushincë-Sodovinë-Zhegër” pasi dyshohet se kanë kontrabanduar kafshë.

Sipas njoftimit të policisë, dy vëllezërit dyshohet se kanë kontrabanduar 45 krerë dhi, edha dhe qengja.

Të dy të arrestuarit, pas intervistimit janë liruar me vendim të prokurorit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme