Tri raste të rrahjeve të bashkëshorteve në 24 orët e fundit

Tri raste të rrahjeve të bashkëshorteve në 24 orët e fundit

06 shkurt 2018 10:00

Tri raste të sulmeve të burrave ndaj bashkëshorteve janë raportuar në 24 orët e fundit në Policinë e Kosovës.

Sipas raportit 24 orësh bëhet e ditur se rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Gllogoc dhe Zubin Potok.

Të tre bashkëshortët që kanë sulmuar bashkëshortet e tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme