Rrah babanë dhe vëllanë, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah babanë dhe vëllanë, arrestohet

05 shkurt 2018 10:06

Dje në Istog, një person i komunitetit egjiptian, ka rrahur babanë dhe vëllanë e tij.

Policia e Kosovës përmes raportit policor njofton se sulmuesi është arrestuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme