Vjedhin para nga arka e kishës katolike në Letnicë Foto: Ilustrim

Vjedhin para nga arka e kishës katolike në Letnicë

05 shkurt 2018 09:43

Mbrëmë në fshatin Letnicë, Viti, ka ndodhur një vjedhje në kishën katolike.

Siç raporton policia sot, një person nga kisha është ankuar se disa persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda kishës dhe kanë vjedhur një shumë parash nga arka që gjendje brenda.

Policia gjithashtu njofton se njësitë përkatëse policore janë duke e hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme