Vetë plagoset në rrethana të paqarta me armë zjarri një burrë në Gjilan Foto ilustrim

Vetë plagoset në rrethana të paqarta me armë zjarri një burrë në Gjilan

03 shkurt 2018 11:50

Në Gjilan, një person e ka plagosur veten, deri tash në rrethana të paqarta.

Ngjarja ka ndodhur më 2 shkurt, në orën 20:37.

“Raportohet se për shkaqe të panjohura është vetë plagosur me armë zjarri. I dyshuari është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit ndalet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Në anën tjetër, në fshatin Stubëll të Vitisë, Policia ka arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një arme-pistoletë Zastava me një karikator me tre fishek te kalibrit 7.65 mm.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme