Kërcënoi dhe ngacmoi një femër, arrestohet në Prishtinë

Kërcënoi dhe ngacmoi një femër, arrestohet në Prishtinë

02 shkurt 2018 10:32

Një person është arrestuar në rrugën “B” në Prishtinë pasi në vazhdimësi ka kërcënuar dhe ngacmuar një femër.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme