Arrestim dhe lirim për kërcënim

Arrestim dhe lirim për kërcënim

01 shkurt 2018 11:13

Në fshati Gllogovc, Lipjan, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar.

Ai njofton Policia e Kosovës, kanosur zyrtarin policor në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, transmeton Koha.net.

PO, po në këtë fshat janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

Ata kanë kanosur viktimën mashkull K/Shqiptar. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme