Dy të arrestuar për sulm dhe plagosje të policëve

Dy të arrestuar për sulm dhe plagosje të policëve

01 shkurt 2018 10:28

Në rrugën Stançiq, në Zhegër dje janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë penguar dhe sulmuar kanë fizikisht zyrtarët policorë në kryerje të detyrës, transmeton Koha.net.

Dy zyrtarë kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore, njofton kumesa nga Policia.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme