Plaçkitet një veturë në Ferizaj, vidhen 8550 funte

Plaçkitet një veturë në Ferizaj, vidhen 8550 funte

31 janar 2018 10:58

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Ferizaj pasi ka vjedhur 8550 funte dhe 95 euro nga një veturë.

Gjatë kontrollit tek i dyshuari janë gjetur paratë e vjedhura. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme