Tre të arrestuar për prostitucion në Prishtinë Foto: Ilustrim

Tre të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

31 janar 2018 10:21

Dy meshkuj dhe një femër janë arrestuar në Prishtinë për prostitucion.

Lidhur me rastin janë konfiskuar në cilësi të provave materiale edhe gjashtë telefona celularë, një shtëpizë e kompjuterit dhe 30 € para të gatshme.

Të dyshuarit në konsultim me prokurorin janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme