I kërkuari gjatë arrestimit rrah policët në Prishtinë Foto: Ilustrim

I kërkuari gjatë arrestimit rrah policët në Prishtinë

31 janar 2018 10:18

Një person i kërkuar nga Policia e Kosovës gjatë arrestimit të tij ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë në Zonën Industriale në Prishtinë.

Si pasojë tre zyrtarë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme