Policia aksidentohet me trenin në Mitrovicë

Policia aksidentohet me trenin në Mitrovicë

30 janar 2018 12:21

Iniciativa Qytetare Tjetërqysh ka raportuar për një aksident komunikacioni mes një veture të Policisë së Kosovës dhe një treni.

Rasti raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Mitrovicës, fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

“Vitin e kaluar, qytetarët kanë raportuar për mungesën e shenjave sinjalizuese tek hekurudha si dhe mosfunksionimi i laurës në këtë zonë. Sot ndodhi një aksident, fatmirësisht pa pasoja, shkas, mungesa e shenjave”, thotë “Tjetërqysh”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme