Arrestohet pas sulmit fizik për taksi Foto: Ilustrim

Arrestohet pas sulmit fizik për taksi

30 janar 2018 09:39

Një person është arrestuar të hënën në Prishtië pasi që kishte sulmuar viktimën rreth një shërbimi taksi, pas një mosmarrëveshje që kishin.

Sipas njoftimit nga policia, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme