Aksident zinxhiror në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë

Aksident zinxhiror në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë

30 janar 2018 08:09

Një aksident zinxhiror ka ndodhur të martën në mëngjes në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë në afërsi të Zonës Industriale.

Në aksident janë përfshirë tri vetura, ndërsa në fotografitë e siguruara prej Koha.net shihet se veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme.

Edhe sot smogu ka mbuluar vendin dhe pamja është shumë e vështirë. Policia kohëve të fundit ka apeluar që shoferët të kenë më shumë kujdes për shkak të kushteve atmosferike.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme