Nën ndikim të alkoolit, tetë persona rrahën mes vete në Dragash Foto: Ilustrim

Nën ndikim të alkoolit, tetë persona rrahën mes vete në Dragash

29 janar 2018 09:57

Mbrëmë në Dragash, tetë meshkuj të cilët ishin nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes vete.

Policia e Kosovës përmes raportit policor, njofton se një nga të dyshuarit ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme