Serbi nga Graçanica thotë se persona të panjohur kanë shkruar grafite në muret e tij

Serbi nga Graçanica thotë se persona të panjohur kanë shkruar grafite në muret e tij

29 janar 2018 09:51

Një serb nga fshati Uglarë, Graçanicë, thotë se disa persona të panjohur kanë shkruar grafite në muret e tij të jashtme.

Policia njofton se në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme