Nën kërcënim të armës i grabisin telefonin dhe para Foto: Ilustrim

Nën kërcënim të armës i grabisin telefonin dhe para

28 janar 2018 10:49

Në fshatin Bukosh të Vushtrrisë raportohet se disa persona nën kërcënim të armës i kanë grabitur telefonin dhe një shumë parash një burri shqiptar.

Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth orës 20:40, ndërsa viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, transmeton Koha.net.

“Një burrë shqiptar ka informuar se derisa ishte në rrugë, disa persona të panjohur nën kërcënim të armës i kanë grabitur celularin dhe një shumë të parave. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, ndërsa njësit policore janë duke hetuar rastin”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme